Si është raporti mes Julian Dedës dhe Rike Roçit pas daljes nga “BBV”? Aktori zbulon çdo gjë

Mediale Vip

Si është raporti mes Julian Dedës dhe Rike Roçit pas daljes nga “BBV”? Aktori zbulon çdo gjë

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 17:19
Julian Deda dhe Rike Roci

Aktori Julian Deda ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë me Rike Roçin pas daljes së tyre nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ditën e sotme Juli ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto duke folur në video call me Riken, ndërsa iu kërkoi fasave që mos e akuzojnë që nuk komunikon me ish-banoren.

“Dhe mos më akuzoni më që nuk flas me Riken…!”- ka shkruar aktori.

Image
Julian Deda dhe Rike Roci

Kujtojmë që gjatë qëndrimit në shtëpinë e “BBV”, dyshja kishin një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin, e cila ndryshoi disa ditë para se Rike të dilte nga shtëpia, për shkak të afermitetit që ajo krijoi me Meriton Mjekiqin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat