Arresohet Travis Scott

Mediale Vip

Arresohet Travis Scott

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 17:24
Travis Scott

Travis Scott është arrestuar.

Reperi 33-vjeçar ishte në një varkë në Miami Beach kur pronari i anijes Charter thuhet se i kërkoi të largohej.

Sipas raportimeve, pasi atij iu kërkua të largohej, ai është inatosur dhe ka ofenduar.

Deri më tani, asnjë deklaratë zyrtare nuk është bërë nga Travis në lidhje me arrestimin. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat