Vesa heq bikinet në mes të plazhit

Mediale Vip

Vesa heq bikinet në mes të plazhit

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 22:20
Vesa Smolica

Vesa Smolica është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo po shijon pushimet në bregdet, nga ku edhe po sjell imazhe të reja.

Në foton e publikuar së fundmi, shihet Vesa në mes të detit pa bikini të sipërme.

Ky postim morri me mijëra pëlqime dhe komente pozitive për linjat e trupit që po duken në top formë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat