Alketa Vejsiu e bënë edhe këtë veprim në det

Mediale Vip

Alketa Vejsiu e bënë edhe këtë veprim në det

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 15:51
Alketa Vejsiu

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaftë aktive ne rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë një postim të pazakontë me ndjekësit teksa shihet me bikini në det në orët e mesnatës.

“Deti Jon magjik dhe ditën dhe natën’ ishte shprehur moderatorja.

Mesa duket Alketa e ka shijuar pafund këtë eksperiencë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat