Pas shumë kohësh, Gigi Hadid ndau disa foto të Khai-t

Mediale Vip

Pas shumë kohësh, Gigi Hadid ndau disa foto të Khai-t

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 20:01
Gigi Hadid

Gigi Hadid është duke e shijuar në maksimum verën.

Supermodelja dha një pamje të ëmbël në jetën e saj së fundmi, duke përfshirë disa foto të adhurueshme të saj dhe vajzës 3-vjeçare Khai, të cilën e ka me Zayn Malik, duke shijuar diellin.

Në postim, 29-vjeçarja – e cila është në lidhje me Bradley Cooper – tregoi barkun e saj të tonifikuar, foto nga aventurat e verës dhe Khain. E vogla mund të shihet duke u gëzuar në plazh, si dhe vrapuar nëpër pyje dhe duke u shoqëruar me nënën e saj, ndërsa dyshja ishin ulur pranë një pellgu të vogël.

Edhe pse Gigi dhe Zayn kanë ndarë foto nga jeta e tyre me Khai-n, ata e mbajnë vajzën jashtë syve të publikut. Dhe për ish-yllin e One Direction, kjo është ajo që e tërhoqi atë në fermën e tij në Pensilvani.

“Kur kuptova se partnerja ime në atë kohë ishte shtatzënë, shpejt vendosa që ky do të ishte një vend i mrekullueshëm për të rritur një fëmijë, sepse ajo ka shumë për të bërë këtu”, tha ai për revistën L'Officiel "Pra, ne kalojmë shumë kohë jashtë."

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat