Shpërndan një thënie, Dafina Zeqiri duke rrezatuar pozitivitet

Mediale Vip

Shpërndan një thënie, Dafina Zeqiri duke rrezatuar pozitivitet

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 23:52
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, së fundmi ka lansuar shumë projekte të reja, si dhe ka pasur mjaftueshëm bashkëpunime me artistë të tjerë shqiptarë.

Si duket, artistja nuk harron t’jua kujtojë vlerën njerëzve të dashur dhe ndjekësive të saj, kështuqë, ajo ka bërë këtë postim.

Siç shihet në story-n e saj, thuhet “Jeta është shumë e shkurtër. Duaje energjinë tënde, festo për arritjet tuaja, të mëdha apo të vogla.

Mos harro, vlera jote është rrezatuese dhe tërheq energji dhe pozitivitet. Dije vlerën tënde. Rrite vibrimin. Shkëlqe, bremda dhe jashtë.”.

Me sa shohim, Dafina ka zgjedhur të pushojë pak nga “dissat” dhe po rrezaton energji të mirë.

Image
Dafina Zeqiri/Twitter
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat