Princi William me fëmijët janë fansa të Taylor Swift, pozojnë me artisten pas mbarimit të koncertit

Mediale Vip

Princi William me fëmijët janë fansa të Taylor Swift, pozojnë me artisten pas mbarimit të koncertit

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 16:14
Taylor Swift dhe Princi William me fëmijët

Taylor Swift performoi para 90 mijë fansave në stadiumin Wembley të Londrës në kuadër të koncertit Eras Tour.

Por, në mesin e këtyre pjesëmarrësve ishte edhe Princi William me fëmijët e tij.

Në fillim pati spekulime të madhe për praninë e familjes mbretërore, por tani u bë më se e qartë se ata ishin të pranishëm.

Princi William bashkë me fëmijët madje kanë qenë në prapaskenë për të bërë fotografi me artisten amerikane Taylor Swift.

Ishin vet ata të cilët e konfirmuan përmes postimit të tyre në Instagram.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat