​Ben Affleck thotë se fama e Jennifer Lopez është 'banane'

Mediale Vip

​Ben Affleck thotë se fama e Jennifer Lopez është 'banane'

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 20:56
Jennifer Lopez, Ben Affleck

Jeta personale e Ben Affleck ka qenë mjaft e zhurmshme kohët e fundit dhe ai nuk është shumë i emocionuar për këtë.

Gjatë një paraqitjeje në episodin premierë të sezonit të katërt të shfaqjes Peacock të Kevin Hart "Hart to Heart", aktori dhe regjisori fitues i çmimit Oscar foli për përshtatjen me nivelin e famës së gruas Jennifer Lopez dhe pranoi se nuk i pëlqente vëmendja.

"Ne shkuam diku me (Jennifer), nuk më kujtohet, sepse ajo është kaq e famshme, dhe ajo e krijon këtë, njerëzit e duan atë dhe ajo përfaqëson vërtet diçka të rëndësishme për njerëzit," tha Affleck për Lopez, e cila aktualisht po udhëton vetëm në Itali mes thashethemeve të vazhdueshme për ndarje.

"(Për mua) njerëzit janë si "Hej, më pëlqen filmi yt", dhe më pas ata janë si "Ah! J-Lo!" Është e mrekullueshme, e dini çfarë dua të them?", shtoi Affleck.

Duke kujtuar një situatë në të cilën ai, Lopez dhe familja e tyre po ecnin nëpër Times Square në Nju Jork, Affleck tha se vëmendja e fansave dukej "banane".

"Ne zbritëm nga makina, do të shkonim në një shfaqje dhe unë thashë "Do të vonohemi, duhet të ecim një bllok e gjysmë." "Në rregull," tha ajo. Ne dalim me të, të gjithë fëmijët, përmes Times Square, dhe ajo ishte si banane", tha Affleck.

Gjatë bisedës, Affleck iu drejtua edhe shprehjeve të tij jo shumë delikate të fytyrës që shpesh duket se nxjerrin në pah shumicën e fotove të tij.

"Nuk më pëlqen shumë vëmendja. Kjo është arsyeja pse njerëzit më shohin mua dhe ata thonë "Pse ky tipi është gjithmonë i çmendur?" Sepse dikujt e kishte kamerën e tij të ngjitur në fytyrën time, dhe unë them, "OK, ja ku shkojmë"”, tha ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat