Përgjigja për fansat që po pyesnin nëse Fedez dhe Garance Authié janë ende në lidhje

Mediale Vip

Përgjigja për fansat që po pyesnin nëse Fedez dhe Garance Authié janë ende në lidhje

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 22:07
Fedez dhe Garance Authié

A do të ketë vërtet diçka afatgjatë midis Fedez dhe Garance Authié? Në orët e fundit fansat e tij nuk e kanë fshehur adhurimin në një video të publikuar në Instagram nga modelja franceze gjatë një seti fotografik, duke mos e fshehur vlerësimin ndaj Fedez për “zgjedhjen”. E as postimet e publikuara nga njëzet vjeçarja nuk kanë kaluar pa u vënë re nga reperi: i tij është një nga pëlqimet e shumta që ka marrë postimi.

Që të dy ndjekin njëri-tjetrin nuk është diçka e re, por ditët e fundit ishin përhapur thashethemet për një ndarje. Modelja, megjithatë, duket se është e zënë me punë, ndërsa reperi ndodhet në Milano dhe nuk mungon të ushqejë kureshtjen e ndjekësve, siç bëri disa ditë më parë duke publikuar një foto të tij me një IV.

“Si është ai?”, pyesin ndjekësit, por kjo nuk do të thotë se gjithçka duhet të jetë publike, sidomos kur shëndeti është në rrezik.

Fedez as nuk flet për ndjenjat, shumë shpejt - ndoshta - për një histori të re të rëndësishme pas ndarjes së fundit me Chiara Ferragni. Authié, megjithatë, u pa me të, dhe më shumë se një herë. Fillimisht në Çmimin e Madh të Formula 1 të Monakos dhe më pas në Milano, në restorantin e Carlo Cracco në Galleria.

Shumë pak për të folur për një dashuri të re, edhe nëse një sërë imazhesh të publikuara nga e përjavshmja Chi që e tregojnë atë duke u larguar nga shtëpia e tij. Është e vështirë të kuptohet kur të dy u takuan për herë të parë, por të gjitha të dhënat të çojnë në të njëjtin vend: Festivali Coachella prillin e kaluar. A ishte dielli i Kalifornisë një i Kupid?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat