Tha se Flori Mumajesi nuk i kthen mesazhet, Fifi: E kam lënë të qetë, po pres të më shkruajë vetë

Mediale Vip

Tha se Flori Mumajesi nuk i kthen mesazhet, Fifi: E kam lënë të qetë, po pres të më shkruajë vetë

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 10:36
Fifi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi e ftuar në Top Arena ka zbuluar se si po shkon miqësia e saj me Flori Mumajesin, pas deklaratës së pa ditëve më parë, ku tha se nuk komunikon prej një vitit me të.

Fifi tha se e ka lënë të qetë dhese pret që ai t’i shkruajë vetë.

Erjola Doçi: Dua të di pak mbi deklaratën tënde që the në lidhje me Flori Mumajesin a jeni pajtuar, a keni pasur kontakt, si është historia e kësaj gjëje.

Fifi: Unë e kam ekzagjeruar pak se nuk kam 1 vit që nuk kam folur me të por kam nga 6-7 muaj, e kam lënë të qetë, po pres të më shkruajë vetë se e di që do të më shkruajë vetë kur të jetë momenti.

Artisja më parë tha se prej një viti nuk ka asnjë komunikim me Flori Mumajesin, të cilin e konsideron si mentor të saj, si edhe një person që e ka ndihmuar shumë në karrierën muzikore.

Ajo u shpreh se i ka dërguar mesazh kantautorit, por ky i fundit nuk i ka kthyer përgjigje.

“Nga ana artistike ishte një mentor shumë i mirë, nuk mund ta lë mënjanë pa e përmendur atë njeri. Më vjen shumë keq që nuk po nxjerr më këngë sepse po i mungon shumë industrisë muzikës.

Nëse ai njeri kthehet përsëri në skenë, ne të tjerët duhet të bien në gjunjë dhe të qajmë sepse ka këngë fantastike. Kam 1 vit që nuk kam folur me të dhe nuk e di pse nuk kam folur me të.

Kam një vit që i kam shkruar dhe nuk më ka kthyer përgjigje, dikush do i ketë thënë diçka për ndonjë gjë, i ka ngelur hatri sepse kështu ndodh
”, tha Fifi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat