Nga BBV3 në “Grande Fratello”?! Habit Egla Ceno: “Po më hanë duart...”

Mediale Vip

Nga BBV3 në “Grande Fratello”?! Habit Egla Ceno: “Po më hanë duart...”

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 22:16
Egla Ceno

Pas fitores së BBV3, me sa duket, Egla Ceno ia paska vënë syrin asaj të “Grande Fratello”-s.

Me anë të një postimi në “Instastory”, aktorja Egla Ceno shprehu dëshirën për të marrë pjesë në “Grande Fratello”.

“Pas Big Brother Vip Albania” më hajnë duart për “Grande Fratello”! Vazhdiamo, shkroi ajo shoqëruar me disa emoxhi duke qeshur, skeptik dhe që bën me gisht “shhh”.

Vallë, shaka apo e vërtetë?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat