Ilnisa e gatshme të ‘vdesë’ për Meritonin

Mediale Vip

Ilnisa e gatshme të ‘vdesë’ për Meritonin

Më: 10 korrik 2024 Në ora: 08:14
Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli

Ilnisa Agolli më e dashurar se kurrë në Meritonin.

Dyshja janë kthyer nga pushimet që i shijuan në Turqi.

Në një postim të Ilnisës në sy bie mbishkrimi “Vdes për ty”.

Image
Postimi i saj

Kjo bën të kuptohet se lidhja e tyre është më e fortë se kurrë dhe janë me të dashurar së kurrë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat