Vitia takon shoqatën e kiosqeve: Bashkarisht jemi angazhuar që t'i mbrojmë të drejtat e bizneseve të vogla

Prishtina

Vitia takon shoqatën e kiosqeve: Bashkarisht jemi angazhuar që t'i mbrojmë të drejtat e bizneseve të vogla

Nga: A.SH Më: 14 tetor 2021 Në ora: 13:22
Arben Vitia

Kandidati i VV-së për Prishtinë, Arben Vitia, po vazhdon fushatën. Ai ka takuar shoqatën e kiosqeve për të cilët ka thënë se janë angazhuar që t'i mbrojmë të drejtat e bizneseve të vogla.

“Kiosqet do t'ia shtojnë bukurinë qytetit sepse do të investojmë në to dhe do të jenë më të rregullta”, ka shkruar Vitia në Facebook.

Postimi në Facebook:

Me shoqatën e kiosqeve jemi takuar edhe më parë. Bashkarisht jemi angazhuar që t'i mbrojmë të drejtat e bizneseve të vogla.

Sot diskutuam për shumë çështje dhe u pajtuam edhe njëherë se do ta kenë mbështetjen e plotë në çdo kërkesë të drejtë e ligjore. Kiosqet do t'ia shtojnë bukurinë qytetit sepse do të investojmë në to dhe do të jenë më të rregullta.

#bashkëqeverisim

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat