Arta Marku rikthehet në Prokurorinë e Shkodrës, zbulohet arsyeja - Bota Sot
Arta Marku rikthehet në Prokurorinë e Shkodrës, zbulohet arsyeja

Shkodra

Arta Marku rikthehet në Prokurorinë e Shkodrës, zbulohet arsyeja

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 11:18
Shkodër

Kryeprokurorja Arta Marku ka mbërritur në Prokurorinë e Shkodrës në kuadër të një aktiviteti që pritet të bëhet sot.

Por rikthimi i saj në Prokurori bëhet për shkak se në prokurorinë e Shkodrës bëhet analiza vjetore e punës së institucionit.

Arta Marku do të jetë një nga dëgjueset dhe ashtu siç ka ndodhur edhe me shumë prokurori të vendit, mund edhe të vendosë për ndërrimin e krerëve të këtij institucioni.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test