Skandali i Dubait dhe propaganda me vaksinat/ Rrjeti masakron Ramën

Shqipëria

Skandali i Dubait dhe propaganda me vaksinat/ Rrjeti masakron Ramën

Më: 12 janar 2021 Në ora: 20:07
Edi Rama

Edhe pse kryeministri Edi Rama po përpiqet me të gjithë makinerinë e tij të propagandës të prodhojë ndonjë lajm apo arritje, sërish opinioni publik nuk i beson më.

Orvatjet e tij për vaksinën kishin për qëllim që të eklipsonin skandalin e Dubait.

Megjithatë rrjetet sociale e kanë pritur me ironi edhe këtë propagandë.

Ndërkohë vazhdojnë memet e shumta për skandalin e Dubait.

Ndiqini më poshtë disa nga memet që tregojnë se për çfarë po qeshin shqiptarët:

Image
Edi Rama

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat