Nis dëbora në Bulqizë, qyteti merr pamje krejt tjetër

Shqipëria

Nis dëbora në Bulqizë, qyteti merr pamje krejt tjetër

Më: 13 janar 2021 Në ora: 19:30
Bora në Bulqizë

Pas reshjeve të dendura të shiut prej 4 ditësh në Bulqizë ku dhe pati edhe përmbytje në rrugë,kanë nisur reshjet e dëborës.

Policia lokale e Bulqizës u bën thirrje të gjithë drejtuesve të automjeteve të kenë kujdes pasi reshjet e dëborës po vijojnë me intensitet të lartë.

Top Channel ka siguruar pamje nga dëbora në Bulqizë në këtë mes janari të 2021-shit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat