I zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes, lihet në burg Tirja

Shqipëria

I zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes, lihet në burg Tirja

Më: 27 janar 2021 Në ora: 11:08
I zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes, lihet në burg Tirja

Gjykata e Apelit ka lënë në burg sanitaren që u hoq si infermiere dhe i mori 8 mln lekë familjares së një pacienteje të infektuar me Covid tek spitali Covid 2.

Alldervishi kërkoi lirimin me pretendimin se është me COVID dhe përbën rrezik për të tjerët.

"Kam qenë e prekur me COVID dhe ende s’jam negativizuar !

Rrezikoj të infektoj të tjerët në qeli", tha sanitarja pak javë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat