Aksidentoi bashkëshortët, vdes burri. Drejtuesi i mjetit rezultoi i dehur

Shqipëria

Aksidentoi bashkëshortët, vdes burri. Drejtuesi i mjetit rezultoi i dehur

Më: 31 janar 2021 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Nje 67 vjecar i aksidentuar mbremjen e shkuar, ka nderruar jete ne spiral.

Policia tha se shtetasi me iniciale I.M po ecte ne rruge me gruan e tij kur u aksidentuan nga nje automjet.

Ne pranga ka perfunduar drejtuesi i mjetit, i rezultoi ne gjendje te dehur.

Njoftimi

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier, arrestuan në flagrancë shtetasit:

H. A., 61 vjeç, banues në Vlorë, pasi në vendin e quajtur “Kafaraj” është kapur nga shërbimet e policisë duke drejtuar automjetin tip “Opel” në gjendje të dehur.

L. B., 30 vjeç, banues në Fier, pasi në datë 30.01.2021, rreth orës 18:15, në vendin e quajtur “Kthesa e Etc”, duke drejtuar automjetin tip “Seat” ka aksidentuar dy këmbësorë, shtetasit I. M., dhe Gj. M., të dy 67 vjeç.

Shtetasi I. M., gjatë orëve të natës ka ndërruar jetë në spital, ndërsa shtetasja Gj. M., ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat