Aksident në Levan-Vlorë, vdes 18-vjeçari, plagosen rëndë 4 persona

Shqipëria

Aksident në Levan-Vlorë, vdes 18-vjeçari, plagosen rëndë 4 persona

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 15:52
Foto ilustrim

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar pasditen e kësaj të diele në autostradën Levan-Vlorë, në afërsi të mbikalimit në fshatin Bishan.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, ka ndërruar jetë E. T., 18 vjeç, ndërsa janë lënduar K. D., Q.D., F.D. dhe R. L.

Vizion Plus bën me dije se të plagosurit ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sakaq, drejtuesi i njërit prej mjeteve, A.K., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat