Bie nga kati i pestë, humb jetën 56 vjeçari në Fier

Shqipëria

Bie nga kati i pestë, humb jetën 56 vjeçari në Fier

Më: 2 mars 2021 Në ora: 12:26
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëdnë është shnura në fier këtë paradite.

“Dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P. Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor”.

Ja njoftimi i plotë i Policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, në lagjen "Kryengritja", Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P. Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat