E quan veten “unik” dhe “rrethohet” me para, kush është 25-vjeçari që vrau babain

Shqipëria

E quan veten “unik” dhe “rrethohet” me para, kush është 25-vjeçari që vrau babain

Më: 5 mars 2021 Në ora: 16:12
Erdis Rapi

Një 52 vjeçar në Fier ka gjetur vdekjen, pasi është goditur me shkop nga djali i tij.

Ka qenë Erdis Rapi 25 vjeç, i cili ka goditur me shkop në kokë babanë e tij Dhori Rapi, 52 vjeç.

I riu në rrjetin e tij social është shumë aktiv, ku poston foto i rrethuar me lekë, ndërsa i pëlqen që ta quajë veten "djalë unik".

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:50, në fshatin Luar, në Roskovec. Policia ka bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në Komisariatin e Policisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat