Meta nga Korça: Më pak biznesmenë në Kuvendin e ardhshëm të Shqipërisë

Shqipëria

Meta nga Korça: Më pak biznesmenë në Kuvendin e ardhshëm të Shqipërisë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 13:11
Ilir Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta, në një komunikim për mediat në Korçë, u shpreh se në Kuvendin e ardhshëm do të ketë njerëz me integritet, ndërsa apeloi që të ketë më pak biznesmenë.

“Në 7 mars të gjithë shqiptaret e kthejnë vështrimin nga Korça.

Për largimin e figurave të vjetra të PS nuk kam asnjë koment. Por sa më shume pedagogë dhe të rinj të arsimuar dhe sa më pak biznesmenë në Kuvendin e ardhshëm të Shqipëri.

 Është më rëndësi që të kemi njerëz me integritet ne Parlament.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat