Edmond Tupe jep ‘ilaçin’ se si hiqet Rama nga pushteti

Shqipëria

Edmond Tupe jep ‘ilaçin’ se si hiqet Rama nga pushteti

Më: 9 prill 2021 Në ora: 23:47
Edi Rama

Profesori Edmon Tupe ka komentuar qeverisjen dhe sjelljen e kryeministrit Edi Rama përballë shqiptarëve, por edhe vetes.

I ftuar në “Zonë e Lirë”, Tupe tha se një ilaç për të larguar Ramën nga pushteti është vota.

“Një mënyrë është ta votojmë kundër që të ikë. Por ka dhe një tjetër mënyrë për të larguar Ramën.

Është që meqë ka para të shkojë në Francë se ka posikanalist fantastik, të rrëfehet të zhvishet nga komplekset, nga ato që bluajnë përbrenda. Ramës i kam uruar që ti lutet zotit që ta mbrojë nga vetvetja”, tha Tupja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat