Me flamuj dhe brohoritje/ Basha pritet me entuziazëm nga qindra qytetarë: E gjithë Dibra është me ty

Shqipëria

Me flamuj dhe brohoritje/ Basha pritet me entuziazëm nga qindra qytetarë: E gjithë Dibra është me ty

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:02
Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme ndodhe në Dibër ku dhe po zhvillon mitingun elektoral.

Basha është pritur me entuziazëm nga qindra qytetarë të cilët kanë dalë në shesh në flamujt e PD-së në duar.

Po ashtu nuk kanë munguar as brohoritjet me thirrjet:

‘Rama ik!’, ‘E gjithë Dibra është me ty’,

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat