Gazetari nga Shqipëria i drejtohet Ramës: Pas 25 prillit je analist tek unë

Shqipëria

Gazetari nga Shqipëria i drejtohet Ramës: Pas 25 prillit je analist tek unë

Nga: D.RR Më: 11 prill 2021 Në ora: 20:08
Edi Rama

Gazetari i njohur nga Shqipëria, Çim Peka, përmes një postimi në Facebook e ka quajtur komunist Edi Ramën.

Peka thotë se ka një javë që Rama i thotë të votojë numrin 6 për partinë dhe Vojo Bregun si kandidat.

Ai i është drejtuar Ramës duke i thënë se pas 25 prillit, do të jetë analist tek ai.

Postimi i plotë:

Ky shoku komunist i PS që më ka në patronazh mua, ka një javë që me thotë voto nr 6 për partinë dhe Vojo Bregun si kandidat. Edi, shif se po ta fusin tuajt. Pas 25 Prillit je analist tek unë vlla bashkë me Ngjelen!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat