Shpërthimi i tritolit ndodhi në shtëpinë e vëllait të ish-prokurorit

Shqipëria

Shpërthimi i tritolit ndodhi në shtëpinë e vëllait të ish-prokurorit

Më: 16 prill 2021 Në ora: 00:47
Sh. N

Një shpërthim tritoli ka tronditur këtë mbrëmje Mamurrasin.

Sasia e tritolit ka shpërthyer në oborrin e shtetasit Sh. N dhe për fat të mirë nga ky shpërthim nuk ka dëme në njerëz.

Mësohet se Ndreca ka një vëlla ish-prokuror, teksa është i ndarë nga bashkëshortja.

Ende nuk ka një pistë konkrete në tryezën e hetuesve.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat