Sherr me thika pranë zyrave të LSI në Sauk, plagosen dy persona

Shqipëria

Sherr me thika pranë zyrave të LSI në Sauk, plagosen dy persona

Më: 18 prill 2021 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Një sherr me protagonistë disa persona ka ndodhur në Sauk, ku si pasoja kanë mbetur të plagosur dy persona.

Të plagosurit janë Roland dhe Oltjan Doka, kurse se autorët ende nuk janë identifikuar nga policia.

Dyshohet se konflikti ka ndodhur për motive të vogla.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë në zonë, nga ku është evidentuar se autorët janë larguar me dy automjete të ndryshme, të tipit “Benz” dhe “Audi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat