Atentati në Elbasan, shoqërohen në polici 25 persona

Shqipëria

Atentati në Elbasan, shoqërohen në polici 25 persona

Më: 12 maj 2021 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Policia ka shoqëruar 25 persona të dyshuar për vrasjen e E. Ç., mbrëmjen e djeshme në Elbasan.

E. Ç. u qëlluar me armë zjarri në automjetin e tij rreth orës 20:10 në lagjen “Skënderbe” në Elbasan.

Vrasja ka ndodhur në prani të bashkëshortes, e cila është plagosur në dorë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka ngritur pika kontrolli në hyrje-daljet në qytetin e Elbasanit dhe vijon punën për kapjen e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat