Makina del nga rruga, humb jetën 33-vjeçari në Tiranë

Shqipëria

Makina del nga rruga, humb jetën 33-vjeçari në Tiranë

Më: 17 maj 2021 Në ora: 08:22
Ilustrim

Një aksident është regjistruar pas mesnate, në rrugën “Sulejman Delvina” në kryeqytet.

Drejtuesi i automjetit R.K 33-vjeç ka humbur kontrollin kontrollin dhe ka dalë nga rruga, për pasojë ka humbur jetën më vendngjarje.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat