Gripi i shpendëve, shihni si bëhet asgjësimi i pulave në Elbasan

Shqipëria

Gripi i shpendëve, shihni si bëhet asgjësimi i pulave në Elbasan

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 11:21
Foto

Gripi shpendëve është bërë tejet shqetësues për të njerëzimin, madje masa kanë filluar të merren edhe në Shqipëri.

Konkretisht në Elbasan ka nisur asgjësimi i disa shpendëve që dyshohet se mbartin gripin.

Ato janë futur në një gropë dhe më pas mbulohen me gëlqere.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat