Shkrumbohen nga flakët dy makina gjatë natës, në Selenicë

Shqipëria

Shkrumbohen nga flakët dy makina gjatë natës, në Selenicë

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Dy automjete janë djegur gjatë natës në fshatin Vllahinë të Selenicës.

Mësohet se makinat kanë qenë në pronësi të shtetasit T. Kaçani.

Flakët e zjarrit kanë përfshirë automjetet rreth orës 03:17 pas mesnate.

Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit ndërkohë autoritetet po punojnë për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të kësaj ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat