Ndarja nga jeta e gazetarit Artjan Tepelena/ Lulzim Basha mesazh ngushëllimi

Shqipëria

Ndarja nga jeta e gazetarit Artjan Tepelena/ Lulzim Basha mesazh ngushëllimi

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 13:19
Artjan Tepelena

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shpërndarë në rrjete sociale një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të gazetarit të njohur, Artjan Tepelena.

Në fjlaët e tij Basha teksa evidenton cilësitë e vyera të gazetarit, i shpreh ngushëllimit e sinqerta familjarëve, miqëve dhe kolegëve të gazetarit.

“Ngushëllimet më të sinqerta për ndarjen nga jeta të gazetarit të mirënjohur, Artjan Tepelena! Koronavirusi e ndau dhimbshëm nga familja, miqtë, kolegët, duke ndërprerë një karrierë të gjatë e të respektuar.

I jam pranë familjes, të afërmve dhe kolegëve gazetarë, që fatkeqësisht, për shkak të pandemisë kanë humbur miq e bashkëpunëtorë të shumtë të shtypit të shkruar dhe televizionit. U prehtë në paqe!"

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat