Përndiqte në mënyrë të vazhdueshme ish-të dashurën, në pranga 32-vjeçari

Shqipëria

Përndiqte në mënyrë të vazhdueshme ish-të dashurën, në pranga 32-vjeçari

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 15:01
Foto ilustrim

Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur ish të dashurën.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme pëër personin e identifikuar me iniciale E. Ll..

Tiranë

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve E. K, 20 vjeç dhe A. Gj, 40 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar iu gjet dhe iu sekuestrua sasi me lëndë narkotike kokainë.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. Ll, 32 vjeç, sepse Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. Ç, 34 vjeç, për veprën penale “Dhuna në familje”. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të metejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat