Aksident në Unazë pranë Kopshtit Botanik, makina kthehet përmbys në rrugë

Shqipëria

Aksident në Unazë pranë Kopshtit Botanik, makina kthehet përmbys në rrugë

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 00:23
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Unazën e Madhe pranë Kopshtit Botanik.

Një automjet ka rrëshkitur si pasojë e lagështirës në rrugë dhe është përmbysur.

Nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Trafiku është bllokuar për disa minuta, teksa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat