Sherr mes të rinjve në Vlorë! 26-vjeçari plagos 23-vjeçarin te ‘Rruga e Aviacionit’

Shqipëria

Sherr mes të rinjve në Vlorë! 26-vjeçari plagos 23-vjeçarin te ‘Rruga e Aviacionit’

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 12:35
Foto ilustrim

Ditën e sotme është arrestuar një 26-vjeçar në Vlorë pasi ka plagosur me dashje një 23-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në ‘rrugën e aviacionit’ në qytetin e Vlorës. Mësohet se sherri mes të rinjve ka nisur për motive të dobëta.

I riu ka marrë dëmtime në trup duke u dërguar më pas në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

“Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë proceduan penalisht për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, shtetasin G. Rr., 26 vjeç, banues në Vlorë, pasi në vendin e quajtur “Rruga e Aviacionit”, ka goditur me send të fortë, për motive të dobëta, shtetasin K. L., 23 vjeç, duke i shkaktuar dëmtime në trup.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat