Pamje të rënda, mësuesi dhunon nxënësen në klasë, e kap për flokësh dhe e përplas në tokë

Shqipëria

Pamje të rënda, mësuesi dhunon nxënësen në klasë, e kap për flokësh dhe e përplas në tokë

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 22:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, ku një mësues ka dhunuar nxënësen në klasë.

Siç shihet në videon e publikuar nga mediat vendase mësuesi godet nxënësen në fytyrë, e tërheq flokët dhe e hedh në tokë.

Teksa mësuesi po dhunonte nxënëse shokët dhe shoqet  klasës kanë ndërhyrë por ta ndaluar.

Ndërkohë pas ngjarjes që ka tronditur nxënësit e tjerë, këta të fundit janë indinjuar dhe më pas i kanë kthyer përmbys makinën mësuesit.

Nga mediat greke bëhet me dije se ky mësues është arrestuar pas ngjarjes së rëndë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat