Përplasen dy automjete, 26 vjeçari transportohet në spitalin e Traumës

Shqipëria

Përplasen dy automjete, 26 vjeçari transportohet në spitalin e Traumës

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:51
Foto ilustrim

Drejtuesi i automjetit E.K., ka përplasur automjetin me drejtues 26-vjeçarin L.K.

26-vjeçari  është transportuar në spitalin e Traumës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Krujë/Informacion parparak

Më datë 04.12.2021., rreth orës 10:40, në vendin e quajtur Krastë Krujë, nje automjet me drejtus shtetasin E. K., ka goditur automjetin me drejtues shtetasin L. K., 26 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spitalin e traumës në Tiranë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat