Ndizen dritat e pemës në Presidencë/ Meta: Më e mira nuk ka ardhur akoma

Shqipëria

Ndizen dritat e pemës në Presidencë/ Meta: Më e mira nuk ka ardhur akoma

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 21:55
Ndizen dritat e pemës në Presidencë

Dritat e pemës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri janë ndezur dhe në oborrin e Presidencës.

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video nga ky çast, bashkë me një urim për shqiptarët..

“Sonte ndezëm dritat e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri! 😍🎄

Gëzimi i këtyre ditëve le të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare. Më e mira nuk ka ardhur akoma! GËZUAR FESTAT MIQ! 🇦🇱”,
uron Presidenti Meta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat