Ngacmonte vajza të mitura, 59-vjeçari kapet në flagrancë

Shqipëria

Ngacmonte vajza të mitura, 59-vjeçari kapet në flagrancë

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 10:45
Ilustrim

Një 59 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës për “Ngacmim seksual”.

Mësohet se 59-vjecari nëpërmjet telefonit dhe rrjeteve sociale, mashtronte femra, kryesisht të mitura, për përfitim seksual.

Në kuadër të këtyre hetimeve është bërë i mundur identifikimi në kohë i personit të dyshuar dhe parandalimi i kryerjes së veprimeve të mëtejshme kriminale nga ky shtetas, me të miturat.

Ky shtetas u kap në kushtet e flagrancës, pasi kishte organizuar një takim me një shtetase tjetër të mitur.

Gjatë veprimeve hetimore (këqyrjes së celularit) janë gjetur prova kompromentuese për këtë shtetas, që e implikojnë në këtë veprimtari kriminale.

Ai ka qenë i dënuar më parë për të njëjtën vepër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat