“Ik merre”, Edi Rama “ia falë” vilën komentuesit

Shqipëria

“Ik merre”, Edi Rama “ia falë” vilën komentuesit

Më: 28 dhjetor 2021 Në ora: 08:58
Edi Rama

Kryeministri i Shqiperisë, Edi Rama, është shumë aktiv nëpër rrjete sociale.

Në secilin postim që bën, ai merr komente të shumta. Disa prej tyre edhe u përgjigjet.

Njejtë ka ndodhur edhe me një komentues, i cili ka thënë se Rama ka një vilë në Shën Pjetër.

Këtij komentuesi i është kthyer Rama, duke i thënë se po dëgjon për herë të parë për këtë vilë.

Rama “ia ka falur” këtë villë komentuesit.

“Vilen time ne Shen Pjeter? Hera pare qe e degjoj kete vile, po ik merre mos e zgjat, ta kam falur po te jete e imja dhe ta gezosh Vitin e Ri me vile ne Shen Pjeter”, ka qene pergjigja e Rames.

Image
Komentet në Facebook-un e Edi Ramës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat