Momenti kur persona të maskuar dalin nga selia e PD-së, dhunojnë protestuesit

Shqipëria

Momenti kur persona të maskuar dalin nga selia e PD-së, dhunojnë protestuesit

Më: 8 janar 2022 Në ora: 17:29
Pamje nga protesta e PD

Vijojnë të dalin pamje të reja nga protesta e sotshme në selinë e Partisë Demokratike.

Mbështetësit e Sali Berishës, të furnizuar me sende nga më të ndryshmet "pushtuan" selinë blu.

Megjithatë, siç shihet në videon e mëposhtme, disa pesona të maskuar dhe me shkopinj në dorë kanë dalë nga selia e PD-së dhe kanë dhunuar personat që do futeshin brenda selisë.

Nuk dihet se kush janë këto persona, por policia duhet ta ketë të qartë që nuk kanë qenë vetëm protestuesit ata që kanë ushtruar dhunë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat