Takimi i Bashës në Fier, ja detaji i pazakontë që mori vëmendjen

Shqipëria

Takimi i Bashës në Fier, ja detaji i pazakontë që mori vëmendjen

Më: 16 janar 2022 Në ora: 13:56
Lulzim Basha

Kreu i PD, Lulzim Basha kishte me vete çadër në Fier.

Sapo doli nga makina, Basha kaloi përmes protestuesve me truprojat e tij të cilët hapën çadrën e zezë.

Nuk dihet se përse Basha mbante me vete një çadër duke qenë se moti është me diell.

Image
Lulzim Basha kishte me vete çadër në Fier

Ndoshta çadra është përdorur për mburojë, duke qenë se protesta e ditës së sotme ishte e paralajmëruar nga demokratët, mbështetës të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat