Durrës/ 33-vjeçari kapet duke vjedhur pajisje në dyqan

Shqipëria

Durrës/ 33-vjeçari kapet duke vjedhur pajisje në dyqan

Më: 17 janar 2022 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Një 33-vjeçar është arrestuar, pasi është kapur duke vjedhur pajisje në një dyqan në Durrës.

I arrestuari me iniciale F.K është banues në Maminas, ndërsa pronari i dyqanit të vjedhur është shtetasi B.B.

"U arrestua në flagrancë shtetasi F. K., 33 vjeç, banues në Maminas, pasi u kap duke vjedhur disa pajisje në dyqanin e shtetasit B. H.", njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat