Pukë/ Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 39-vjeçari

Shqipëria

Pukë/ Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 39-vjeçari

Më: 17 janar 2022 Në ora: 15:51
Foto ilustrim

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 43-vjeçare.

Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Pukë u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” mbetur në tentativë, i shtetasit E. U., 39 vjeç, banues në Pukë.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pukë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat