Vlorë/ Grup i strukturuar kriminal dhe trafik kalndestinësh, 5 në pranga

Shqipëria

Vlorë/ Grup i strukturuar kriminal dhe trafik kalndestinësh, 5 në pranga

Më: 19 janar 2022 Në ora: 07:52
Ilustrim

Policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion në orët e para të mëngjesit në Vlorë, ku ka çuar në pranga 5 persona. 

Të ndaluar nën akuzën e grupit të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve.

Aksioni është zhvilluar për llogari të Krimeve të Rënda.

Vijon...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat