Curri plas “bombën”, flet për biznesmenin e fuqishëm që do të nxjerrë Basha në zgjedhje

Shqipëria

Curri plas “bombën”, flet për biznesmenin e fuqishëm që do të nxjerrë Basha në zgjedhje

Më: 22 janar 2022 Në ora: 16:33
Arjan Curri

Analisti Arjan Curri duke folur për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit, bën me dije se në prapaskenë po punohet që kryeministri Edi Rama ti falë Bashkinë e Shkodrës Lulzim Bashës.

“Në Shkodër Basha do kandidoj një biznesmen të fuqishëm që ka dhënë shumë lek.

Në zgjedhjet lokale njerëzit votojnë personin jo partinë. Hilja e dytë është që Rama do porosit të vetët të votojnë për Lulzim Bashën.

E treta Yuri Kim, Escobar dhe të gjithë amerikanët do rrisin deklaratat kundër Berishës dhe kjo gjithsesi do godasë”, tha Curri për Zonë e Lirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat