“E imagjinoni ç'do bëjë pas shkarkimit?”, Spahiu del me deklaratën e fortë për Metën

Shqipëria

“E imagjinoni ç'do bëjë pas shkarkimit?”, Spahiu del me deklaratën e fortë për Metën

Më: 23 janar 2022 Në ora: 08:17
Kreshnik Spahiu

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale, videon e Presidentit Ilir Meta, i cili shfaqej në Korçë duke recituar.

Spahiu shkruan se sot Presidenti reciton rrugëve me veten, por imagjinoni se çfarë do të bëj pas shkarkimit të tij.

“Presidenti Meta po reciton rrugëve me veten.

E imagjinoni çdo bëj pas shkarkimit?”, shkruan Spahiu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat