Nuk përmbahet Evi Kokalari, merr vendimin e papritur për Spartak Ngjelën dhe Frrok Çupin

Shqipëria

Nuk përmbahet Evi Kokalari, merr vendimin e papritur për Spartak Ngjelën dhe Frrok Çupin

Më: 23 janar 2022 Në ora: 10:30
Frrok Çupi, Evi Kokolari dhe Spartak Ngjela

Aktivistja shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari ka bërë publik një vendim të papritur të saj. Kokalari njofton se ka vendosur të sabotojë çdo emision televiziv që fton Spartak Ngjelën dhe Frrok Çupin.

“Kam vendosur të sabotoj - në çdo formë të mundshme - çdo emision televiz që fton ‘lunatics’ si Spartak Ngjela & Frrok Cupi.

Ju sygjeroj të bëni të njëjtën gjë!!

Spastrimi i medias nga të pavlefshmit, është një nder që i duhet bërë Shqipërisë.

Kush është me mua në këtë pikë?”, shkruan Kokalari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat