Moti i acartë, lezhjanët ‘mbyllen’ në shtëpi

Shqipëria

Moti i acartë, lezhjanët ‘mbyllen’ në shtëpi

Më: 24 janar 2022 Në ora: 11:07
Lezhë

Temperaturat e ulëta nën zero kanë përfshirë aktualisht të gjithë Shqipërinë.

I ftohti ka detyruar qytetarët lezhjanë të evitojnë daljet e panevojshme.

Siç duket nga pamjet e dërguara nga gazetarja Brixhilda Deda, në rrugë ka pak lëvizje të njerëzve.

Ndërsa parashikohet që kjo javë të jetë më e ftohta e këtij dimri deri më tani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat