Publikohen pamje pas shpërthimit të tritolit në shtëpinë e Armand Dukës

Shqipëria

Publikohen pamje pas shpërthimit të tritolit në shtëpinë e Armand Dukës

Më: 24 janar 2022 Në ora: 22:43
Armand Duka

Një shpërthim i fortë tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë shtëpisë së kreut të FSHF, Armand Duka në Durrës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen nr.4, ku shpërtheu një sasil lënde plasëse.

Fatmirësisht, nga shpërthimi ka patur vetëm disa dëme të vogla materiale.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

Image
Pamje nga shtëpia e Armando Dukës

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat